Szczegóły oferty

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU, również osoby z orzeczeniem

Województwo: śląskie

Miejscowość: Katowice, plac Pod Lipami

Zakres obowiązków:

  • obsługa i tworzenie katalogu internetowego produktów firmy,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie marketingu, social media itp.,
  • bieżąca obsługa baz danych,
  • tworzenie dokumentacji marketingowej zgodnie z wewnętrznym procesem firmy,
  • obsługa programów Excel i SAP,
  • opieka graficzna i organizacyjna nad produktami firmy.

Czego oczekujemy:

  • doświadczenie w marketingu/IT lub wykształcenie wyższe,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana,
  • umiejętność autoprezentacji i pracy w zespole,
  • komunikatywność
  • pewność siebie i umiejętność przekazywania wiedzy,
  • doświadczenie w branży wyposażenia warsztatowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie ok. 6117 zł brutto na okresie próbnym i 6850 zł brutto po okresie próbnym,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • pracę w trybie hybrydowym ( 3 dni w biurze, 2 dni w domu).

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem :

571-305-640

PROBET GROUP SP. Z O.O.
dawniej PROBET GROUP S.A.
ul. Limanowskiego 9/1
41-506 Chorzów
NIP: 627-27-34-073

Probet Sp. z o.o.
NIP: 928-16-96-511

Probet Pro Sp. z o.o.
ul. Limanowskiego 9/2
NIP: 627-26-74-721

Raffen Sp. z o.o.
NIP: 627-27-37-539

Probet Usługi Sp. z o.o.
NIP: 627-27-38-036